Єгипет Неосяжний Єгипет

Фото

Простая замена картинок с помощью JQuery
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0
 • 1
 • Відпочинок в Єгипті з дітьми  Відпочинок з дітьми в Єгипті дуже популярний у туристів з різних країн. Курорти Єгипту досить сильно відрізняються один від одного, що дозволяє кожному вибрати відпочинок на морі за своїм смаком.

  У цій статті, я спробую максимально докладно описати плюси і мінуси відпочинку в Єгипті з дітьми, а так само дати практичні рекомендації для того, щоб відпочинок в Єгипті з дітьми вийшов максимально комфортним.
  Відпочинок в Єгипті з дітьми.

  Плюси і мінуси.

  До основних плюсів відпочинку в Єгипті з дітьми можна віднести два моменти:

  Перший: прийнятні ціни на тури, в порівнянні з усіма іншими країнами.

  Другий: можливість відпочивати в цій країні цілий рік, чому сприяє клімат Єгипту. Великою популярністю користується відпочинок в Єгипті взимку. Що стосується літніх місяців, то не варто для відпочинку із зовсім маленькими діточками вибирати самі спекотні літні місяці липень — серпень.

  Всі інші плюси і мінуси відпочинку в Єгипті з дітьми залежать від правильного вибору готелю, про що й поговоримо далі …
  Відпочинок в Єгипті з дітьми.

  Отдых в Єгипте с детьми.

  Вибір готелю.

  Правильний вибір готелю для відпочинку в Єгипті з дітьми є безсумнівним запорукою успіху.

  З загальними моментами за вибором готелю, рекомендуємо ознайомитися в статті як правильно вибрати готель. А далі розповім про конкретні моменти, на які потрібно звернути увагу при поїздці на курорти Єгипту з дітьми.

  На відміну від відпочинку в Туреччині з дітьми, для якого можна вибирати практично будь готель з хорошим рейтингом, в Єгипті не всі готелі надають якісні послуги, необхідні для комфортного відпочинку дітей.
  Отже, основні моменти вибору готелю:
  1. Категорія готелю

  Для відпочинку в Єгипті з дітьми слід вибирати 5-ти зіркові готелі, в крайньому випадку хороший 4-х зірковий.
  2. Харчування

  Харчування в Єгипті дуже специфічне. Кращим варіантом буде, якщо в розглянутому готелі присутній дитячий або дієтичний стіл, проте зовсім не багато готелів Єгипту пропонують таку послугу. Тому найпильнішу увагу слід приділити відгуками туристів про харчування. При поїздці з зовсім маленькими дітьми в Єгипет, в будь-якому випадку слід взяти з собою дитяче харчування.
  3. Пляжі.

  Якщо ви любите відпочивати на пляжі й купатися, то виїжджаючи на відпочинок до Єгипту з дітьми, не менш пильну увагу слід звернути на пляж, більшість з них для відпочинку з дітьми не підходять.

  Для відпочинку в Єгипті з дітьми слід вибирати готелі з піщаними пляжами і плавним заходом в морі. Зовсім не багато курортів і готелів можуть цим похвалитися.

  Так, вибравши для відпочинку Шарм Ель Шейх, буде досить важко знайти прийнятний пляж. Самі гарні пляжі в Єгипті розташовані на курортах Таба в Єгипті і Нувейба, але ці місця є більш дорогим варіантом.

  Для економного відпочинку в Єгипті з дітьми слід розглядати готелі з штучними пляжами в Хургаді, однак такі пляжі існують тільки в старих готелях. Зустрічаються піщані пляжі і на інших курортах, докладніше про пляжі Єгипту …
  4. Анімація

  Анімація в готелях Єгипту неабияк кульгає, в тому числі і дитяча, тому будьте готові до того, що розважати чадо вам доведеться самим.

  Виїжджаючи на відпочинок до Єгипту з дітьми, зверніть увагу на наявність дитячих майданчиків на території готелю, аквапарків та кімнат для ігор.
  5. Басейни.

  Ну з цим пунктом все зрозуміло. Якщо ви їдете на відпочинок до Єгипту з маленькими дітьми, вам просто необхідний на території готелю дитячий басейн, щоб і ви і ваша дитина могли комфортно проводити час. Особливо басейн актуальне, якщо в готелі немає гарного пляжу, що, як правило, і трапляється в Єгипті.

  Ну от, власне, це і є основні правила, при дотриманні яких ваш відпочинок в Єгипті з дітьми нічим не затьмарити.

  Вдалого відпочинку вам і вашим маленьким туристам!